Oświadczenie w sprawie działań hakerskich

Oświadczenie zarządu spółki Ostrołękadis Sp. z o.o. w sprawie działań hakerskich.

Informujemy, że nie jesteśmy nadawcą wezwań wzywających do uregulowania należności, które są wysyłane do różnych firm. Oświadczamy, że podmiot, który wysyła wezwania działa bez wiedzy oraz jakiegokolwiek upoważnienia ze strony naszej spółki. W przypadku otrzymania wezwania do zapłaty lub jakiegokolwiek innego dokumentu, z którego treści wynikać będzie obowiązek zapłaty, prosimy o usunięcie wiadomości. Prosimy także o potraktowanie wezwań do zapłaty jako całkowicie bezzasadnych.

Jednocześnie spółka oświadcza, iż podejmie niezwłocznie stosowne kroki prawne zmierzające do zaprzestania dalszego podszywania się pod spółkę, a także do zaprzestania prób wyłudzenia pieniędzy.

Zarząd spółki Ostrołękadis

Akcja lojalnościowa

Jak uzyskać MEGA RABAT na naczynia i akcesoria marki Valdinox?

  • Zrób zakupy w sklepach E.Leclerc w okresie 28.10.2019 - 07.12.2019.
  • Każde wydane 30 zł = 1 naklejka
  • Przyklej naklejki na kuponie umieszczonym na ostatniej stronie.
  • 5 naklejek = rabat 50%. Oddaj przy kasie kupon i kup wybrany produkt z rabatem.

REGULAMIN Znaczki wydawane są w okresie od 28.10,2019 do 07.12.2019. Naklejki można wykorzystać od 28.10.2019 do 14.12.2019 lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin promocji dostępny na stronie www.leclerc.pl oraz w wybranych sklepach. Z akcji wyłączony jest zakup napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, doładowań telefonicznych pre-paid, starterów telefonicznych pre-paid.