Kulinarne podróże w E.Leclerc

W E.Leclerc rusza akcja „Przepis na podróż”, której motywem przewodnim będą produkty wywodzące się z kilku regionów świata. Promocyjna oferta będzie obowiązywała od 3 do 29 lipca.

Pod hasłem „Przepis na podróż” powstał cykl czterech katalogów E.Leclerc nawiązujących do sezonu wakacyjnego. W każdym z nich pojawią się produkty związane z popularnymi regionami turystycznymi i kulinarnymi. W pierwszej gazetce obowiązującej od 3 do 14 lipca zaprezentowana zostanie kuchnia śródziemnomorska. Promocyjne ceny obejmą w tym okresie m.in. oliwy, makarony czy kawy. Klienci będą mieli również okazję do zaopatrzenia się w garnki do gotowania makaronów oraz kawiarki. Tematem kolejnego katalogu będą Bałkany. W sklepach pojawią się więc promocje na pastę warzywną ajvar, bałkański nabiał oraz przyprawy z tego regionu. W drugiej połowie lipca w gazetkach E.Leclerc zaprezentowane zostaną natomiast produkty z Półwyspu Iberyjskiego oraz Azji.

Katalogi promocyjne, obok prezentacji oferty, będą zawierały także tematyczne ciekawostki kulinarne. Akcja dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc.

Akcja lojalnościowa

Zbieraj pieczątki i kupuj walizki marki TRAVEL'S z rabatem 50%
Akcja trwa od 24.05.2018 do 17.07.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Każde wydane 20 zł = 1 pieczątka. Zbierz 5 pieczątek i odbierz rabat 50% na wybraną walizkę TRAVEL'S

Relacja z targów

W dniach 16-21 kwietnia 2018 odbyły się TARGI PRODUKTÓW WIODĄCA MARKA w supermarkecie E.Leclerc w Ostrołęce.

Z okazji „Targów” zostało przygotowanych mnóstwo promocji, aż do 50% taniej. Klienci mogli zapoznać się z produktami Wiodąca Marka, a pod koniec tygodnia przygotowano specjalną niespodziankę i pokazy gotowania w wykonaniu Kamila Polinceusza.

Wiodąca Marka to produkty odznaczające się wysoką jakością i rozsądną ceną. Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, świeżych, mrożonych, chemicznych i kosmetycznych. Szukaj produktów z charakterystycznym czerwonym znakiem Wiodąca Marka, który gwarantuje najwyższą jakość, staranność w doborze składników, a przy tym atrakcyjną cenę.