Akcja lojalnościowa
  • Zrób zakupy w sklepie w okresie 6.07-11.09.2020 r.
  • Za każde wydane 30 zł otrzymasz 1 naklejkę*
  • Zbierz 5 naklejek i przyklej na kuponie rabatowym
  • Oddaj kupon przy kasie i kup wybrany produkt z rabatem. 5 naklejek = rabat 50%
  • Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.leclerc.pl oraz w wybranych sklepach

*Z akcji wyłączony jest zakup napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, przedmiotów do karmienia niemowląt, doładowań telefonicznych pre-paid, starterów telefonicznych pre-paid. Jeżeli zakup będzie obejmować produkty, o których mowa powyżej, ich wartość zostanie odjęta od łącznej wartości zakupionych produktów objętych danym dowodem zakupu i na tej podstawie zostanie wydana odpowiednia ilość naklejek.

Oświadczenie w sprawie działań hakerskich

Oświadczenie zarządu spółki Ostrołękadis Sp. z o.o. w sprawie działań hakerskich.

Informujemy, że nie jesteśmy nadawcą wezwań wzywających do uregulowania należności, które są wysyłane do różnych firm. Oświadczamy, że podmiot, który wysyła wezwania działa bez wiedzy oraz jakiegokolwiek upoważnienia ze strony naszej spółki. W przypadku otrzymania wezwania do zapłaty lub jakiegokolwiek innego dokumentu, z którego treści wynikać będzie obowiązek zapłaty, prosimy o usunięcie wiadomości. Prosimy także o potraktowanie wezwań do zapłaty jako całkowicie bezzasadnych.

Jednocześnie spółka oświadcza, iż podejmie niezwłocznie stosowne kroki prawne zmierzające do zaprzestania dalszego podszywania się pod spółkę, a także do zaprzestania prób wyłudzenia pieniędzy.

Zarząd spółki Ostrołękadis