Akcja lojalnościowa

Jak uzyskać mega rabat na naczynia Skandic marki Valdinox?

  • Zrób zakupy w sklepach E.Leclerc w okresie 12.10.2018 - 05.12.2018
  • Każde wydane 20 zł = 1 naklejka
  • Przyklej naklejki na kuponie umieszczonym na ostatniej stronie.
  • 5 naklejek = rabat 50%. Oddaj przy kasie kupon - kup wybrany produkt z rabatem.

Znaczki wydawane są w okresie od 12.10.2018 do 05.12.2018. Naklejki mozna wykorzystać od 12.10.2018 do 12.12.2018 lub do wyczerpania zapasów. Produkty dostępne tylko w sklepach E.Leclerc.
Szczegółowy regulamin promocji dostępny w sklepie i na www.leclerc.pl oraz www.valdinox.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie

Sieć marketów E.Leclerc i producent przypraw KAMIS przygotowali dla Państwa fantastyczny konkurs! Zasady są proste!

  1. Kup minimum 3 produkty KAMIS i zachowaj paragon.
  2. Odpowiedz na pytanie: „Jakie są Twoje kulinarne inspiracje z marką KAMIS?”, wysyłając SMS na numer 4628 według wzoru: KAMIS.NR_PARAGONU.ODPOWIEDŹ

Promocja trwa w dniach 2-15 października 2018 roku, a dokładny regulamin znajdziesz tutaj. Zapraszamy do zabawy!

IV Targi Produktów Spożywczych

W dniach 19-20 września br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się, największa jak dotychczas, edycja Targów Produktów Spożywczych E.Leclerc. W tegorocznym wydarzeniu weźmie udział 186 dostawców z całej Polski.

Targi Produktów Spożywczych E.Leclerc są dedykowane prezesom, dyrektorom oraz kupcom. To coroczna okazja do zapoznania się z ofertą handlową wystawców. Jest to także platforma wymiany wiedzy o najnowszych zjawiskach na rynku handlowym oraz trendach konsumenckich.

– Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania Targami wśród dostawców. Jest to znak, że jako E.Leclerc stale dbamy o rozwój oferty naszych sklepów z myślą o potrzebach klientów. Targi są szansą na nawiązanie relacji biznesowych. Ważnym elementem tych spotkań są także wystąpienia ekspertów, wskazujących najistotniejsze kierunki rozwoju rynku – mówi Patrycja Sienkiewicz-Nowak, Dyrektor Handlowy E.Leclerc.

Wydarzenie zostało podzielone na dwie sekcje asortymentowe. Pierwszego dnia, 19 września, uczestnicy Targów będą mogli zapoznać się z ofertą produktów spożywczych oraz napojów. Następnego dnia zostaną zaprezentowane produkty świeże oraz rozwiązania w wyposażeniu sklepu. W ramach wydarzenia odbędą się prezentacje eksperckie agencji badawczej Nielsen, która przedstawi badania dotyczące najnowszych trendów konsumenckich. Jednym z tematów wystąpień będzie rozwijający się rynek zdrowej żywności.

Kulinarne podróże w E.Leclerc

W E.Leclerc rusza akcja „Przepis na podróż”, której motywem przewodnim będą produkty wywodzące się z kilku regionów świata. Promocyjna oferta będzie obowiązywała od 3 do 29 lipca.

Pod hasłem „Przepis na podróż” powstał cykl czterech katalogów E.Leclerc nawiązujących do sezonu wakacyjnego. W każdym z nich pojawią się produkty związane z popularnymi regionami turystycznymi i kulinarnymi. W pierwszej gazetce obowiązującej od 3 do 14 lipca zaprezentowana zostanie kuchnia śródziemnomorska. Promocyjne ceny obejmą w tym okresie m.in. oliwy, makarony czy kawy. Klienci będą mieli również okazję do zaopatrzenia się w garnki do gotowania makaronów oraz kawiarki. Tematem kolejnego katalogu będą Bałkany. W sklepach pojawią się więc promocje na pastę warzywną ajvar, bałkański nabiał oraz przyprawy z tego regionu. W drugiej połowie lipca w gazetkach E.Leclerc zaprezentowane zostaną natomiast produkty z Półwyspu Iberyjskiego oraz Azji.

Katalogi promocyjne, obok prezentacji oferty, będą zawierały także tematyczne ciekawostki kulinarne. Akcja dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc.

Akcja lojalnościowa

Zbieraj pieczątki i kupuj walizki marki TRAVEL'S z rabatem 50%
Akcja trwa od 24.05.2018 do 17.07.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Każde wydane 20 zł = 1 pieczątka. Zbierz 5 pieczątek i odbierz rabat 50% na wybraną walizkę TRAVEL'S

Relacja z targów

W dniach 16-21 kwietnia 2018 odbyły się TARGI PRODUKTÓW WIODĄCA MARKA w supermarkecie E.Leclerc w Ostrołęce.

Z okazji „Targów” zostało przygotowanych mnóstwo promocji, aż do 50% taniej. Klienci mogli zapoznać się z produktami Wiodąca Marka, a pod koniec tygodnia przygotowano specjalną niespodziankę i pokazy gotowania w wykonaniu Kamila Polinceusza.

Wiodąca Marka to produkty odznaczające się wysoką jakością i rozsądną ceną. Oferujemy szeroki wybór artykułów spożywczych, świeżych, mrożonych, chemicznych i kosmetycznych. Szukaj produktów z charakterystycznym czerwonym znakiem Wiodąca Marka, który gwarantuje najwyższą jakość, staranność w doborze składników, a przy tym atrakcyjną cenę.